Kmotr 2 - The Godfather II

I přesto, že první díl Kmotra neměl velký úspěch, příchod hry Kmotr 2 přinesl skutečně slibovaný gangsterský zážitek. Děj se odehrává ve velkém městě a strategické prvky jsou skutečně propracované. Konečně nám hra Kmotr 2 přinesla pořádný děj. Avšak má neustále pár nedodělků, grafika je průměrná a příběh je chybějící, ale i přesto se dá hrát. I přes některé nedostatky vás děj přenese do atmosféry tehdejší doby. Začněte žít příběh, který se odehrával ve filmu.

Na počátku hry se ocitnete na Kubě, kde vám bude vysvětlena situace všech mafiánských rodin, ale zdržíte se zde pouze pár minut. Jakmile začnete utíkat z Kuby, zemře váš přítel don Aldo Trapani a vy budete nasazeni na jeho místo. Následně se koná odlet do New Yorku, kde jste opět vybudoval postavení své rodiny. Musíte se pohybovat rychle, s reflexy a intuicí partypoker šampiona, nebo s reflexy mistra s černým pásem z karate. Není čas na váhání, není čas ani na pochybnosti. Ne není, pokud chcete přežít! Mimo tato dvě místa navštívíte během hry i Floridu.

Kmotr 2 - The Godfather II

Hratelné prostředí je skutečně propracované a vy budete mít možnost se pohybovat po všech částech města, a to v jakémkoliv vozidle, která jsou však trochu nudná, ale tak to v té době chodilo. Než se vydáte do skutečné akce, nejprve si vytvoříte charakter své postavy. Editor je propracovaný a máte možnost si nastavit všechny detaily. Není problém strávit v této části tvorby i čtvrt hodiny. Upravovat můžete vše, na co si vzpomenete, ať už se jedná o tvar obličeje či těla. Samozřejmě můžete vybrat oblečení z rozmanité nabídky. Zvolit můžete košili, sako či klobouk. Pokud vám však tvorba charakteru nic neříká a těšíte se spíše na akci ve městě, máte možnost si automaticky vygenerovat náhodnou postavu, a to pouhým stisknutím myši na čtvereček.

Hra vám toho skrývá ještě mnohem více, avšak nebylo by férové, abychom vám vše prozradili.

Ve hře Kmotr 2 si musíte také najít své parťáky, kteří půjdou do akce s vámi. Ve městě nejste sami, jak jistě víte, a proto se někdy budete muset o svůj podnik poprat se svými nepřáteli.

Štítky:

Kmotr, Mario Puzo
 

Novinky ze světa her