Mafia 2 preview

mafia 2 logo

Herní příběh Mafie 2 může vzdáleně připomínat příběh první hry Mafia. Vše se odehrává ve velkém fiktivním městě - Empire Bay, které je přibližně dvakrát větší jak Lost Heaven. Navíc nyní je možné do některých budou i vstupovat, myslím tím například restaurace nebo hotely. Taktéž budou ve hře existovat různé mimoměstské silnice a usedlosti.

Hru začínáte jako drobný zlodějíček s hromadou problémů na krku a se svým přítelem Joeyem se přidáte k Mafiánské rodině Dona DeLuca. Pro změnu nebudou ve hře pouze dvě mafiánské rodiny jako tomu bylo v Mafii 1, ale hned tři. Vztahy mezi všemi rodinami se budou stále měnit a tím budou vznikat mnohé problémy.

preview screen

Navíc se ve hře objeví mnoho nových postav a vychytávek. Objeví se zde možnost převlékání, aby bylo možné plnit některé mise. Taktéž bude možné získat zbrojní pas, ač vám se to nikdy nepovede legální cestou. Navíc bude možné u automobilů měnit svou poznávací značku! Vychytávkou je možnost přepadat obchody, vhodné pokud nemáte peníze a to se hodí. Velmi pravděpodobná je možnost, že se ve hře objeví jídlo, díky kterému bude možné doplňovat své životy.

A na závěr jedna delikátní informace - Pivo se bude ve hře jmenovat Stolz a kola Swift!

Ve hře se objeví i nové možnosti ukládání misí, nyní bude možné mise úkládat v tzv. úkrytech kdykoliv v průběhu hry. Příkladem úkrytu je třeba Joeyův byt. Policisté nyní budou rozlišovat zatykače, některé se budou týkat pouze auta a něktére budou směřovat pouze na vás... Změněn bude i systém bojů, kde budou existovat tlačítka pro úder, kop, blokování a úskok. Stejně tak se změní i systém kradení zamčených aut - Nyní bude možné rozbít okénko nebo vypáčit dveře, pryč tedy s Ralphovým učením z Mafie 1.

Aktuální dění pojištění auta.

Štítky:

Mafia 2
 

Novinky ze světa her