Mafia příběh

Spojené státy, třicátá léta minulého století a 2 velké mafiánské rodiny – Vítejte v městečku Lost Heaven, vítejte v Mafii! Jakožto Tommy Angelo trávíte svůj život zcela poklidně, jste nezadaný třicátník, který se živý taxikařením. Bohužel jednou uděláte chybu, připletete se do války „mafiánských” rodin Dona Morelliho a Dona Salieriho...

Ovšem vratně me s k tomu osudnému večeru. Plánujete si dát „padla” a v tom přiběhnou dva mafiáni se samopaly v ruce a krví po těle, nemáte moc na výběr a pomůžete jim dostat se domů. Bohužel se musíte po cestě vypořádat s jejich pronásledovateli... Samozřejmě, že to zvládnete a přežijete, ale navíc po odvezení oněch mafiánů do jejich sídla - Baru Dona Salieriho - dostanete řádně zaplaceno a budete pozváni do rodiny.

Jako každý spořádaný občan nabídku odmítnete, ovšem zůstane nadále platná a to se sakra hodí. Co se mohlo stát jiného, než že si vás lidé Dona Morelliho našli a jediné místo poblíž vás, kde se dalo schovat byl Salieriho bar - začíná váš nový život.

Ať už jste chtěli nabídku přijmout, je z vás člen mafiánské rodiny Dona Salieriho. S vašimi novými „mafiánskými” přáteli Pauliem a Samem začínáte žít nový život podle zcela jiných pravidel. Denním chlebem není otravné převážení lidí po celém městě Lost Heaven, nyní jste řidičem a poslíčkem Dona Salieriho. Časem zjistíte, že vše není pouze o převážení a budete se muset vypořádávat s problémy a to dost tvrdě. Je zajímavé se koukat jak se s obyčejného vybírání poplatků za ochranu stane přestřelka doplněná pronásledováním. Hold je potřeba si zvykat, o tom to celé je!

Během své práce se zapletete do mnohých problémů a nesnáží a leckdy je budete muset řešit bez pomoci ostatních. Ať už doprovázení dcery barmana ze Salieriho baru, vaší budoucí ženy, do jejího domu nebo velmi dlouhé zabijete Dona Morelieho, chlapa který chtěl nejen vás zabít.

Ať se snažíte sebevíc, vše má své mouchy. Nejdříve zjistíte, že nevíte co se kde děje - obětovat život za doutníky namísto diamantů je proklatý rozdíl a zaručená ztráta důvěry vůči Donu Salierimu. Zkusíte tedy s Pauliem jeden melouch - banku. Jak jinak, odnesete si z banky slušný balík, bohužel to bude poslední kapkou i pro Dona Salieriho, který nechá zabít Paulieho.

Tím pro vás začíná ta poslední a nejtěžší část mafiánského života - Zabití Sama a rozhovory s policií následované pozatýkáním mafiánské rodinky Dona Salieriho, která toho nemálo napáchala...

Štítky:

Mafia 1
 

Novinky ze světa her