Mafia informace a recenze

Mafia je hra, kterou hrál snad každý. Zapsala se do povědomí všech hráčů, díky svému dokonalému příběhu a velmi povedenému herními zpracování. Není divu, že se Mafia: The City of Lost Heaven hraje dodnes.

Mafia: The City of Lost Heaven je profesionálně zpracovaná hra, která se nedrží pouze jednoho herního žánru. Nechybí zde prvky 3rd person akce, stejně jako dokonalé závody v dobových vozech a střelby je zde také dostatek. A nejlepší na tom je, že vše dává díky dokonalému příběhu svůj smysl.

mafia

Je velmi těžké hře něco vytknout, inteligence vašich spolupracovníků i nepřátel je dokonalá a hru velmi zpříjemňuje. Taktéž vnořené videa, která uvádějí do děje jsou propracovaná a pěkně navazují na herní příběh a vytvářejí charakter mnohých postav.

Herní příběh samotný nebo další možnosti jako jsou jízda a extrémní jízda hru ještě vylepšují a díky nim je možné si hru vychutnávat velmi dlouho. Vše je opravdu do detailů vymyšleno, ať jde o obtížnost některých misí či úkolu nebo o možnosti výběru a usnadnění hry. Nejste zde příliš omezováni a velmi často má daná situace mnoho řešeních.

Navíc je Mafia doplněna geniálním hudebním podkladem, vtipnými komentáři nejen vašich parťáků a otravnými policisty. Kdo nevyzkouší, nepozná - Kdo vyzkouší, Mafii si zamiluje...

Štítky:

Mafia 1
 

Novinky ze světa her